Yangın Duvarı

Firmamız tarafından, müşteri ihtiyaçlarına göre yurtdışından ve yurtiçinden tedarik edilebilen yangın duvarlarının montajları kendi deneyimli personelimiz tarafından uluslar arası standartlara ve müşteri teknik şartnamelerine uygun olarak yapılmaktadır.

Yangın duvarları fabrikalarda, depolarda ve yangın riski yüksek olan yerlerde kullanılmaktadır. Yangın anında, yangının daha da büyümesini önlemek amacıyla uygulanmaktadır. Depolama yapılan veya üretim yapılan yerlerde bulunan parlayıcı ürünlerle yanıcı ürünleri birbirinden ayırmak suretiyle uygulanmaktadır.

Yine firmamız tarafından tedarik edilebilen yangın durdurucu ürün ve yangın dayanıklı malzemeler, müşteri ihtiyaç ve şartnamelere uygun olarak temin edilebilmektedir.

Yangın durdurucular binaların şaft boşluklarında kabloların geçtiği boşluklarda, boşlukların kapatılması suretiyle kullanılmaktadır. Süngerimsi yapısından dolayı, sıkıştırarak montaj yapılır. Yapıştırma yapılmadığı için dolgu yapılan yerde rahatlıkla tamirat yapılabilmektedir.

Döküman : Yangın Duvarı